Доска объявлений Украины

Категория объявлений: Услуги / Торжества, фото-, видеосъёмка / Обслуживание торжеств
Текст поиска Цена от до
Искать только с фото

Професійний тамада, ведучий на весілля +музика

Это объявление недействительно!
Як професійний ведучий весіль, днів народжень та інших заходів з 15-річним стажем, я люблю дарувати радісні емоції, люблю дивувати, творити відмінний настрій, незабутні години щастя, дарувати людям святкове диво.
День весілля для багатьох єдиний і один із найщасливіших днів у їхньому житті. Це день, який не повториться. Це день, коли все має і буде разом зі мною ІДЕАЛЬНО. Це найкращий день для молодят, їхніх батьків, друзів і близьких. Тому я, як тамада на весілля створю особливу атмосферу свята, подарую кожному гостю увагу, теплоту, радість. Ваше свято буде найяскравішим! Це не примітивні конкурси, старі жарти і бездарна балаканина. Я роблю справжнє свято, коли захоплюють емоції, коли паморочиться голова від щастя, коли болять вилиці від сміху, коли Ви забуваєте скільки Вам років і пурхаєте окриленим і щасливим.
Свято зі мною - це щастя для справжніх гурманів позитивного гумору. Це свіжі ідеї, тематичні сценаріїї, сучасні та класичні програми, динамічні та оригінальні конкурси, пародійні шоу, ефектні костюми на Ваших гостях - і все це для Вас! Весело, інтелігентно, незабутньо. Телефонуйте і ми все детально обговоримо.
Тип объявленияПредложение, продаю
Цена3000 грн.
Категория Услуги / Торжества, фото-, видеосъёмка / Обслуживание торжеств
Имя пользователяЮрій
Дата размещения12.01.2018
Дата окончания действия15.03.2018
Ключевые слова ведучий весілля свадьба ведучий весільного свята ведучий весільного торжества ведучий корпоративних заходів ведучий корпоративної вечі


Доска объявлений Украины молодой стремительно растущий сайт частных и коммерческих объявлений. Основным преимуществом нашей доски объявлений в Украине, является практически мгновенное размещение информации и удобный поиск по рубрикам и регионам.

Решили продать авто-мото технику, недвижимость, мебель или телефон? Лучшее решение для вас – это добавить объявление на сайте объявлений ДОСКА.PP.UA. Наша доска объявлений, является всеукраинским порталом, каждый день у нас ищут товары и услуги нескольо тысяч потребителей со всех регионов Украины. Разместите свое предложение на сайте, а мы займемся поиском клиента.

Авторизация
Категории
Партнеры проекта
Рейтинг лучших досок объявлений