Доска объявлений Украины

Категория объявлений: Услуги / Прочие услуги
Текст поиска Цена от до
Искать только с фото

Клининговые услуги по уборке территории на постоянной основе.

Это объявление недействительно!
Компанія «Енерговектор» заснована в 2013 році, якраз на вершині попиту на професійні клінінгові послуги в Україні.
Етапи розвитку компанії – хронологія розвитку вітчизняного професійного клінінгу великих та надвеликих територій, «портрет» процесу його становлення та виходу на світовий рівень його управління, технологій прибиральних послуг, професійної підготовки кадрів і відношення до клієнтів та їх вимогам.
ТОВ «Енерговектор» має великий досвід співпраці з торговими центрами, вокзалами, автосалонами, спортивними закладами та виробничими комплексами.
Грамотно вибудована структура компанії, стійка фінансова позиція та висока кваліфікація персоналу дозволяє надавати послуги професійного прибирання, що відповідають світовим стандартам. Компанія "Енерговектор" вже дуже довго організовує прибирання прилеглих територій в районах Києва та області. І протягом усього цього часу менеджмент компанії підтримує лояльну цінову політику на низькому рівні.
Одним із пріоритетних напрямків діяльності компанії є надання послуг по прибиранню прибудинкових територій та прибирання значних об’ємів територій на об’єктах комунального та виробничого призначення. Крім того, ТОВ «Енерговектор» надає своїм клієнтам додаткові послуги з експлуатації інженерних систем, мереж та комунікацій.
Не перший рік працюючи на цьому ринку, ми володіємо необхідною технікою та знаннями для того, щоб виконувати прибирання прибудинкової території максимально якісно.
На даний час в сферу нашої діяльності входить:
- зимове прибирання територій дворів, вулиць та ін.;
- ручне та механізоване прибирання територій;
- прибирання дачних участків;
- очищення території від сміття;
- очищення території від снігу;
- інші види прибирання території.
При цьому, необхідно відмітити, що ми успішно справляємося з прибиранням прилеглої території любої площі та призначення. Так, наприклад, ми можемо виконати прибирання від сміття території виробничого підприємства, міського парку чи будь якого іншого великого об’єкту.
Займаючи провідні позиції на ринку клінінгового прибирання, ТОВ "Енерговектор" справляється з проблемами по прибиранню територій організацій та великих виробництв, багатоквартирних будинків, заміських будинків, тощо.
Слід зазначити, що ми пропонуємо по-справжньому конкурентоспроможні ціни на прибирання, і це вже змогли оцінити як наші постійні клієнти так і клієнти, які скористалися нашими послугами вперше.
Тип объявленияПредложение, продаю
Ценане указана
Категория Услуги / Прочие услуги
Имя пользователяАлексей
Дата размещения08.06.2017
Дата окончания действия11.12.2017
Ключевые слова клининговые услуги по уборке территории на постоянной основе

Доска объявлений BZ.UA - это молодой стремительно растущий сайт частных и коммерческих объявлений. Основным преимуществом доски объявлений в Украине, является практически мгновенное размещение информации и удобный поиск по рубрикам и регионам.

Решили продать авто-мото технику, недвижимость, мебель или телефон? Лучшее решение для вас – это добавить объявление на сайте объявлений ДОСКА.PP.UA. Наша доска объявлений, является всеукраинским порталом, каждый день у нас ищут товары и услуги нескольо тысяч потребителей со всех регионов Украины. Разместите свое предложение на сайте, а мы займемся поиском клиента. Основным отличием от других досок бесплатных объявлений, является размещение бесплатного обявления или информации в бизнес-каталоге абсолютно бесплатно (для регистрации компании или интернет-магазина в бизнес каталоге ДОСКА.PP.UA, необходима авторизация на сайте), не создавая учетной записи. Если же Вы часто размещаете объявления или оказываете, например услуги на постоянной основе, то создание профиля на сайте, позволит Вам с легкостью управлять информацией, обновлять объяления и размещать их в приоритетных блоках. Доска бесплатных частных объявлений BZ.UA незаменима для тех, кто ищет, предлагает товары и услуги в Интернете. Мы постарались учесть все сферы интересов наших пользователей, создав удобный рубрикатор с наиболее распостраненными категориями объявлений.

Обратите внимание!
Авторизация
Рекомендуем
Категории
Уважаемые пользователи!
Объявлениям которые публикуются с целью сбора средств на лечение (реабилитацию) ребенка (детей) - "Приоритетный-статус" предоставляется бесплатно.
После размещения свяжитесь с нами, в письме обязательно укажите ссылку на объявление и номер телефона указанный в объявлении.

Самостоятельно помочь больным детям Вы можете на сайте УББ
Обратите внимание
Рейтинг лучших досок объявлений